img

ARAS provides salvage & wreck removal , emergency response, and towage services with its leading expert marine crew and   well equipped fleet. Every project that we undertake, properly planned and executed in order to response our clients’ requirements the fastest way possible.

As a member of the International Salvage Union (ISU) and International Marine Contractors Association (IMCA) since its establishment, ARAS carries out several salvage & wreck removal operations every year including emergency response  services. Our emergency response crew consists of experts having wide experience in  salvage and wreck removal operations. ARAS crew aim to execute every salvage and wreck removal and cargo transfer Operations safely  to protect  the environment.

OUR FLEETALL FLEET

img

TUGBOATS

TUGBOAT

img

OFFSHORE SUPPORT VESSELS

OFFSHORE SUPPORT VESSELS

img

CARGO SHIPS

CARGO SHIPS
img

SPLIT BARGES

SPLIT BARGES

img

SCANNING VEHICLES

SCANNING VEHICLES

img

SURVEY BOATS

SURVEY BOATS


SHAPE YOUR FUTURE

WITH A COMPANY THAT APPRECIATE ITS EMPLOYEES

OUR PROJECT ALL PROJECT

OUR NEWSALL NEWS

CATALOGUE

https://arasshipping.com/

ARAS, alanında uzman deniz personeli ve donanımlı güçlü filosu ile gemi kurtarma, acil müdahale ve römorkör hizmetleri sunmaktadır. Üstlendiğimiz her proje, her zaman, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı cevabı vererek uygun şekilde planlanır ve yürütülür. Uzun zamandır International Salvage Union (ISU) ve International Marine Contractors Association (IMCA) üyesi olan ARAS, her yıl acil müdahale hizmetleri de dahil olmak üzere birçok kurtarma operasyonu gerçekleştirmektedir. ARAS’ın kurtarma ekipleri, kurtarma ve enkaz kaldırma operasyonlarında geniş deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Ekiplerimiz, gemilerin ve yüklerin güvenli bir şekilde kurtarılmasını ve çevrenin korunmasını hedeflemektedirAcentelere ve mal sahiplerine farklı demirleme şirketlerinin hizmetlerini kiralama seçeneği sunuyoruz. Hizmet esnekliğine bağlıyız, geminin ve bağlamayı yapan personelin güvenliğini ilk sıraya koyuyoruz ve yüksek kaliteli bir hizmetin deneyimli bir bağlama profesyonelleri ekibi üzerine kurulması gerektiğine inanıyoruz. Pazar lideri deneyimimiz, çalışanlarınızın mümkün olan en iyi desteğe sahip olduğu anlamına gelir. Durumu anlayacak, düzeltici eylemin sonuçlarını inceleyecek ve maliyetli hatalardan ve gecikmelerden kaçınmak için mümkün olan en kısa sürede doğru kararları verme güvenine sahip olacaklardır. Bu, gemi ticaretinin sürekliliğini sağlamanın yanı sıra kurtarmaya kadar tüm aşamalarda olayın ticari ve itibar üzerindeki etkisinin en aza indirilmesine yardımcı olur.

犀利士

美國禮來犀利士有效治療陽痿ED:緩解症狀、控制勃起能力等有良好作用。然而,由於犀利士是處方藥壯陽,持有醫師處方才能購買。

威而鋼

台北醫科大學分析了130篇威而鋼相關研究報告,發現有110篇對威而鋼的評價是正面的,得出結論認為威而鋼與常規治療相結合有一些積極作用。

;